Grupa MU |Nogometna momčad MU osvojila je Kup visoke tehnologije

12

U 15 sati 8. siječnja, finale High-tech Cupa u malom nogometu održano je na nogometnom igralištu Binjiang Shuiyun Park, a MU Group je igrala protiv veterana žestokog neprijatelja Huali Hydraulic.
Kupajući se u toplom suncu zime, sportaši galopiraju terenom s nogometnom loptom u prstima, skačući i kotrljajući se.Kakva vruća scena! U roku od samo 5 minuta od otvaranja, MU Group je iskoristio slobodan udarac s prednje strane i izbio prvi gol;Iskoristivši priliku, igrač 86 je u prvih 35 minuta oštrim udarcem iz prečke povisio na 2-0.
Grabeći svaku priliku za break, druga strana nije za nadmašiti, postigavši ​​2-1 tek na početku drugog poluvremena;U 54 minute, igrač 86 je iskoristio priliku za udarce nogom i dvaput pogodio, a rezultat je povećan na 3-1;Druga momčad ih je sustigla i rezultat je odmah bio 3-2.Promjena rezultata nije samo testirala fizičku snagu svakog igrača, već je testirala i svačiju psihologiju, što je bila konkurencija natjecateljskog duha.Međutim, nastavili smo održavati prednost u rezultatu kroz pravovremenu promjenu i suradnju u povezivanju.
3 4

Završnim sučevim zviždukom MU Group je konačno razbio čaroliju drugoplasiranog.Deset godina brušenja mača, konačno stvaramo povijest!Današnji park je svjedočio slavi MU, a današnji nogometni stadion pripada MU ljudima!
Prije toga, nakon četiri kola oštre borbe u grupnoj fazi, nogometaši MU nisu popuštali ni milimetar u polufinalu te su već na samom početku zabili prvi;Nakon izjednačenog rezultata 1:1, utakmica je konačno prešla na dosad neviđenih 8 rundi izvođenja jedanaesteraca, tijesno pobjedivši suprotno sa 7-6 u finalu.
5
Nogometni tim MU osnovan je 2004., a nogometni savez osnovan je 2012. S više od 20 članova, grupa je godinama sudjelovala u ligi koju sponzorira Nogometni savez Ningbo.Utakmice su prekrasne i napreduje se iz godine u godinu, a osvojeno je treće mjesto High-tech Cupa, treće i drugo mjesto Happy Cupa.
Ova se godina također poklapa s 20. obljetnicom MU Grupe.Prvenstvo nije samo najbolja posveta 20. obljetnici, već i poticaj za “100 dana mukotrpnog rada”.Pobjeda će kasniti, ali nikada neće izostati.Mučki ljudi koji se bore uvijek će trčati na cestu kako bi pobijedili!
MU Grupa je uvijek pridavala veliku važnost sportskoj kulturi i zdravlju kolega, zagovarajući “MU u sportu”.Osim nogometnog kluba, osnovali smo i košarkaški klub, badminton klub, frizbi klub, plesni klub, trkački klub itd., stvarajući dobre uvjete za kolege da „Žive preko 102 godine“ uz adekvatno jamstvo financiranja i zdrav organizacijski sustav.